Locuitorii câtorva străzi din sectorul Centru al capitalei rămân mâine, 20 noiembrie, fără apă la robinet, în legătură cu executărea lucrărilor de racordare a apeductului nou construit din str. Bernardazzi, 83.
Astfel, de la ora 09:00 până la ora 17:00, va fi sistată alimentarea cu apă a reţelelor din străzile: Vlaicu Pîrcălabde la str. Sciusev până la str. Bernardazzi; Bernardazzi de la str. V.Pîrcălab până la str. Puşkin; Alexei Mateevici, 77-81.
Pentru informaţii suplimentare vă puteţi adresa la Serviciul dispeceratul central: tel. 0(22) 25-66-66.

URMĂREȘTE POLITIK.MD PE