“Nu voi cânta în duet cu Natalia Gordienco, pentru că versurile din acea piesă, pe care urma să le cânte Natalia, nu i se potrivesc unei femei, şi trebuiau modificate. În rest, nu am nimic cu ea”, a explicat Doina Sulac.
Mai mult, Doiniţa ne-a spus că în viitorul apropiat pregăteşte un duet cu Pasha Parfenii, dar a ezitat să ne spună dacă e vorba despre aceeaşi piesă pe care şi-a propus anterior să o cânte cu Gordienco.
Până atunci, interpreta de muzică populară este preocupată de plecarea sa în Irlanda, preconizată pentru luna aprilie, unde va susţine un concert.

URMĂREȘTE POLITIK.MD PE