Furnizoul de apă din capitală anunță pentru astăzi, 13 august, sistări de apă, în legătură cu executarea lucrărilor planificate de către compania gasNatural fenosa, este posibil să fie deconectată energia electrică de la Staţia hidrofor. Astfel, de la ora 09:00 până la ora 17:00, va fi sistată alimentarea cu apă a reţelelor din: bd. Moscova (11).
Pentru informaţii suplimentare vă puteţi adresa la Serviciul dispeceratul central: tel. 0(22) 25-66-66.

URMĂREȘTE POLITIK.MD PE