Carla’s Dreams au lansat primul său filmuleț din seria celor 7 istorii. E ceva nou și totodată unic în Republica Moldova, un fel de ”pictură în ansamblu” ce nu are o definiție.

E primul lor pas spre o altfel de artă, iar toate acestea le datorează lui Roman Burlaca și echipei lui. Filmulețul lansat acum câteva ore în urmă este doar partea întîi așa că membrii CSD urmează să ne mai surprindă cu alte surprize frumoase și pline de inspirație.
“Voila. În speranța că “cineva” se va regăsi în gândurile noastre. Cu promisiunea că vom duce acest proiect până la final. V-am cuprins. You are CSD!”, acesta fiind mesajul celor de la CSD pentru fanii săi de pe facebook.

Filmul tinărului regizor Roman Burlaca şi CSD numai în 12 ore a obţinut circa 12 mii de vizualizări pe youtube

Tânăra actriţă şi regizor spectacolelor: "Lacrima"- după versurile poetului Grigore Vieru şi "Urșii panda" de Matei Vișniec Daniela Burlaca apare în noul clip Carla’s Dreams

URMĂREȘTE POLITIK.MD PE